piątek, 9 sierpnia 2013

Black & Gold

Już jakiś czas temu, moja 'wizażystka' paznokci zrobiła mi najcudowniejszy mani jaki nosiłam. Jestem wielką fanką różnorodnych panterek, ale postawiłam na coś bardziej klasycznego. Sama nie jestem w stanie tego zrobić - zbyt niskie zdolności manualne lewej ręki :D Nawet mojej mamie się spodobał i chyba będę na niej ćwiczyła, która zazwyczaj nosi klasyczne czerwienie na paznokciach lub po prostu pomalowane bezbarwną odżywką.
Co to TOP`u, początkowo byłam sceptyczna, bo rzekomo przyspiesza wysychanie lakieru. Koleżanka widzi, ja nie. Za to jestem zachwycona jak nadaje piękny, wykończeniowy blask mani :) I przy najbliższej okazji skuszę się na zakup.
Na zdjęciu jest również odżywka Eveline Paznokcie twarde i lśniące jak diament, recenzję odżywki znajdziecie Tutaj. Sama autorka recenzji namówiła mnie do zakupu odżywki, a ta sama obroniła się działaniem.czarny lakier, złoty brokat, dobry top i przede wszystkim zdolności i cierpliwość, której się ciągle uczę jeśli chodzi o paznokcie :)


Jestem w trakcie przekonywania mojej koleżanki, aby rozpocząć serię postów poświęconych wizażu oczu. Jestem ciekawa co, o tym pomyśle sądzicie, jakieś sugestie? Może właśnie wy ją zachęcicie.

Pozdrawiam.

6 komentarzy:

 1. ładny wzorek, ale z racji że nie lubię złotego wrzuciłabym tam srebrny brokat i przede wszystkim bardziej by się wyróżniał :)

  Co do oczu uwielbiam oglądać makijaże oczu, mimo iż sama jestem po kursie wizażu czy jak to się zwie (malowanie oczu) po dziś dzień nie umiem ładnie sobie oczu pomalować 2 kolorami cieni :D

  Tak więc czekam na makijaż oczu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. usuń weryfikację obrazkową :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie mam na kim ćwiczyć paznokci, bo moja mama jest antylakierowa, czasem jakaś odżywka się zdarzy :P a na koleżankach jakoś nigdy nie było czasu :D
  Podoba mi się takie połączenie czerni i złota :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sesese ;p wiedziałam, że w końcu się przekonasz do Poshe ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Co tak cicho ? Dawaj jakiś nowy post :)

  OdpowiedzUsuń